Choinka 2011

Opublikowano 13 grudnia 2011, 09:15

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Gostyninie w dniu 8 grudnia 2011r w ramach realizowanego projektu „Siła tkwi w Tobie – pomożemy Ci ją wydobyć” współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego zorganizował spotkanie Choinkowe dla wszystkich uczestników Projektu ich dzieci i ich najbliższego otoczenia.

Impreza odbyła się w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej Nr 3 podczas, której dzieci, wraz z pozostałymi uczestnikami, brały udział w konkursach i zabawach zorganizowanych przez wynajętą firmę. Wspólnie z rodzicami i dziećmi bawili się prowadzący imprezę – Mikołaj i Śnieżynka. Ogromną atrakcją dla dzieci był dmuchany zamek ze zjeżdżalnią i pokaz baniek mydlanych XXL.

Dużym powodzeniem cieszył się także kącik klauna, który malował dzieciom buzie oraz rozdawał zwierzątka z baloników. Wszyscy bez ograniczeń mogli częstować się watą cukrową i popcornem. Zorganizowano również poczęstunek przy „szwedzkim stole”, na który złożyły się ciasta, owoce, soki oraz ciepłe napoje. Na zakończenie imprezy wszystkie dzieci obdarowane zostały świątecznymi paczkami.

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej składa serdeczne podziękowania Panu Burmistrzowi Włodzimierzowi Śniecikowskiemu, Panu Dyrektorowi Stanisławowi Wróblewskiemu oraz pracownikom Szkoły Podstawowej Nr 3 za pomoc w zorganizowaniu Imprezy Choinkowej dla czestników Projektu.

[album id=6 template=extend]

 

Skip to content