„Fan” Festyn

Opublikowano 12 września 2018, 08:15

W dniu 9 września 2018 roku na placu przy Miejskim Centrum Kultury w Gostyninie odbył się „Fan” Festyn Rodzinny, którego współrealizatorem był Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Gostyninie. W ramach festynu pracownicy tut. Ośrodka zorganizowali poczęstunek, podczas którego uczestnicy mogli skosztować ciepłej grochówki, pieczonej kiełbaski oraz pajdy chleba ze smalcem i kiszonym ogórkiem. Podczas Fan festynu panowała radosna atmosfera, dająca możliwość wspólnej zabawy uczestniczącym w nim rodzinom. Zaplanowano dla nich wiele atrakcji, zarówno dla dzieci jak i dorosłych.

Korzystając z okazji Kierownik i pracownicy Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Gostyninie pragną wyrazić ogromną wdzięczność za życzliwy gest i okazane wsparcie w organizacji tegorocznego „Fan” Festynu Rodzinnego:

Panom Sławomirowi Ciarce i Adamowi Sadowskiemu – właścicielom Staropolskiej Masarni Sp. zo.o. w Gostyninie, Panu Tomaszowi Janickiemu – właścicielowi Hurtowni Tomex s.c. w Gostyninie oraz Zakładowi Piekarniczemu Z. Broda Sp.j. w Strzałkach.

Skip to content