zapytania ofertowe

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Gostyninie informuje,  iż w odpowiedzi na zapytanie ofertowe dotyczące przeprowadzenia kursu komputerowego ,,ABC komputera” dla 16 uczestników projektu „Okno na Świat” realizowanego w ramach programu ,,Oparcie społeczne dla osób z zaburzeniami psychicznymi” Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej  zostały złożone cztery oferty.

Do realizacji została wybrana oferta:

Paweł Maciej Kiełbasa

ul. Dmowskiego

09-500 Gostynin 

——————

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Gostyninie informuje, iż w odpowiedzi na zapytanie ofertowe dotyczące przeprowadzenia dwudniowego szkolenia ,,Mój portfel” dla 16 uczestników projektu „Okno na Świat” realizowanego w ramach programu ,,Oparcie społeczne dla osób   z zaburzeniami psychicznymi” Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej   zostały złożone cztery oferty.

Do realizacji została wybrana oferta:

DEKADA Renata Pankanin

ul. Łanowa

91-103 Łódź

——————

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Gostyninie informuje,  iż w odpowiedzi na zapytanie ofertowe dotyczące przeprowadzenia indywidualnego poradnictwa z zakresu doradztwa zawodowego w ramach utworzonego w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej punktu wsparcia dla uczestników projektu „Okno na Świat” realizowanego  w zakresie programu ,,Oparcie społeczne dla osób z zaburzeniami psychicznymi” Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej tj. osób z zaburzeniami psychicznymi i upośledzeniem umysłowym oraz osób z ich najbliższego otoczenia została złożona jedna oferta.

 Do realizacji została wybrana oferta:

Beata Żuchowska

ul. Leśna

09-500 Gostynin 

——————

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Gostyninie informuje,  iż w odpowiedzi na zapytanie ofertowe dotyczące przeprowadzenia indywidualnego poradnictwa psychologicznego oraz pedagogicznego w ramach utworzonego w  Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej punktu wsparcia dla uczestników projektu „Okno na Świat” realizowanego w zakresie programu ,,Oparcie społeczne dla osób z zaburzeniami psychicznymi” Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej tj. osób z zaburzeniami psychicznymi i upośledzeniem umysłowym oraz osób z ich najbliższego otoczenia została złożona jedna oferta.

 Do realizacji została wybrana oferta:

Quality – Perspective Anna Bilska

ul. Okurzałego

00-910 Warszawa

——————

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Gostyninie informuje, iż w odpowiedzi na zapytanie ofertowe dotyczące przeprowadzenia indywidualnego poradnictwa prawnego w ramach utworzonego w  Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej punktu wsparcia dla uczestników projektu „Okno na Świat” realizowanego w zakresie programu ,,Oparcie społeczne dla osób   z zaburzeniami psychicznymi” Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej   tj. osób z zaburzeniami psychicznymi i upośledzeniem umysłowym oraz osób z ich najbliższego otoczenia zostały złożone dwie oferty, w tym jedna oferta wpłynęła po terminie.

Do realizacji została wybrana oferta:

Kancelaria Adwokacka

Adwokat Marcin Kramek

ul. Puławska, 02-715 Warszawa

——————

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Gostyninie zaprasza do składania ofert dot. przeprowadzenia  indywidualnego poradnictwa w ramach utworzonego w  Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej punktu wsparcia dla uczestników projektu „Okno na Świat”  realizowanego w zakresie programu ,,Oparcie społeczne dla osób z zaburzeniami psychicznymi” Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Gostyninie  tj. osób  z zaburzeniami psychicznymi i upośledzeniem umysłowym oraz osób z ich najbliższego otoczenia.

DOKUMENTY DO POBRANIA

——————

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Gostyninie zaprasza do składania ofert dot. przeprowadzenia szkolenia ,,Mój portfel” dla uczestników projektu „Okno na Świat” realizowanego w ramach programu ,,Oparcie społeczne dla osób z zaburzeniami psychicznymi” Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej.

DOKUMENTY DO POBRANIA

——————–

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Gostyninie zaprasza do składania ofert dot. przeprowadzenia kursu komputerowego ,,ABC komputera” dla uczestników projektu „Okno na Świat” realizowanego w ramach programu ,,Oparcie społeczne dla osób z zaburzeniami psychicznymi” Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej.

DOKUMENTY DO POBRANIA

———————

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Gostyninie informuje,  iż w odpowiedzi na zapytanie ofertowe dotyczące wykonania usługi transportu drogowego dla uczestników projektu „Okno na Świat”, ich otoczenia oraz opiekunów grupy w ramach programu ,,Oparcie społeczne dla osób z zaburzeniami psychicznymi” Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej zostały złożone dwie oferty.

Do realizacji została wybrana oferta:

PRZEDSIĘBIORTWO

 Komunikacji Samochodowej w Płocku

SPÓŁKA  AKCYJNA

ul. Bielska 53

09-400 Płock

———————————–

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Gostyninie informuje o wyborze najkorzystniejszej oferty, wybranej pośród 6 ofert nadesłanych w odpowiedzi na zapytanie ofertowe dotyczące przeprowadzenia szkolenia ,,Savoir vivre z elementami wizażu” dla uczestników projektu „Okno na Świat” w ramach programu ,,Oparcie społeczne dla osób z zaburzeniami psychicznymi” Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej:

DEKADA Renata Pankanin  

ul. Łanowa 2/1

91-103 Łódź

————————

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej zaprasza do składania ofert dot. wykonania usługi transportu drogowego dla uczestników projektu „Okno na Świat”,  ich otoczenia oraz opiekunów grupy, realizowanego w ramach programu „Oparcie społeczne dla osób z zaburzeniami psychicznymi” Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej.

DOKUMENTY DO POBRANIA

______________

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Gostyninie informuje o wyborze najkorzystniejszej oferty, wybranej pośród 3 ofert nadesłanych w odpowiedzi na zapytanie ofertowe dotyczące „Treningu kompetencji i umiejętności społecznych” – warsztaty psychologiczne dla uczestników projektu „Okno na Świat” w ramach programu ,,Oparcie społeczne dla osób z zaburzeniami psychicznymi” Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej:

Quality & Perspective Anna Bilska

Ul. Okurzałego 11/13

00-910 Warszawa

——————-

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej zaprasza do składania ofert dot. przeprowadzenia dwudniowego szkolenia „Savoir vivre z elementami wizażu” dla uczestników projektu „Okno na Świat” realizowanego w ramach programu „Oparcie społeczne dla osób z zaburzeniami psychicznymi” Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej.

DOKUMENTY DO POBRANIA

———————

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Gostyninie informuje o wyborze najkorzystniejszej oferty, wybranej pośród 8 ofert nadesłanych w odpowiedzi na zapytanie ofertowe dotyczące Zorganizowania trzydniowej wycieczki edukacyjno – turystycznej do Krakowa-Wieliczki dla uczestników projektu „Okno na Świat” w ramach programu ,,Oparcie społeczne dla osób z zaburzeniami psychicznymi” Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej:

Jura Sławomir Jóźwik

Os. Dywizjonu 303 25/34

31-873 Kraków

——————–

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Gostyninie w nawiązaniu do zapytania ofertowego dotyczącego zorganizowania trzydniowej wycieczki turystyczno-edukacyjnej do Krakowa – Wieliczki dla uczestników projektu „Okno na Świat” realizowanego w ramach programu ,,Oparcie społeczne dla osób z zaburzeniami psychicznymi” zwraca się z prośbą by w kalkulacji kosztów ująć koszty związane z wyżywieniem oraz zapewnieniem noclegu dla kierowcy autokaru, którym zostaną dowiezieni uczestnicy.

————

Zamawiający jako Miejski  Ośrodek Pomocy Społecznej w Gostyninie informuje, iż w zapytaniach ofertowych na przeprowadzenie warsztatów psychologicznych pt.: „Trening kompetencji i umiejętności społecznych” oraz na zorganizowania trzydniowej wycieczki turystyczno-edukacyjnej do Krakowa – Wieliczki  dla uczestników projektu „Okno na Świat” realizowanego przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Gostyninie, tj. osób z zaburzeniami psychicznymi, ich rodzin i osób z najbliższego otoczenia, pomyłkowo został zamieszczony błędny numer telefonu do kadry zarządzającej Projektem tj. Małgorzaty Ostrowskiej Burakowskiej – koordynatora, Magdaleny Pilichowicz – specjalisty ds.monitoringu.

Poprawny nr telefonu to: 24 236 13 63.

Za wcześniejsze utrudnienia w kontakcie przepraszamy.

————–

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Gostyninie zaprasza do składania ofert dot.

przeprowadzenia warsztatów psychologicznych pt.: „Trening kompetencji i umiejętności społecznych”

dla uczestników projektu „Okno na Świat” realizowanego w ramach programu ,,Oparcie społeczne dla osób z zaburzeniami psychicznymi” Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej.

DOKUMENTY DO POBRANIA

——–

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Gostyninie zaprasza do składania ofert dot.

zorganizowania trzydniowej wycieczki turystyczno-edukacyjnej do Krakowa – Wieliczki

dla uczestników projektu „Okno na Świat” realizowanego w ramach programu ,,Oparcie społeczne dla osób z zaburzeniami psychicznymi” Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej.

DOKUMENTY DO POBRANIA

Skip to content